וילונות החשכה

בחירת וילונות החשכה מתאימים

ישנים עד מאוחר? צריכים חדר חשוך להקרנת מיצגים? לחברת BLINDS-US יש מענה שלם עבורכם עם מבחר עשיר ואיכותי של וילונות החשכה המתאימים לבית ולמשרד. את הוילונות ניתן להזמין בפשטות, ישירות דרך חנות האינטרנט של החברה או דרך מרכז ההזמנות שלה, ולקבלם עבור מחירים נוחים עם מעטפת שירות מקצועית ומלאה, החל מבחירת הוילון ועד התקנתו.

פרמטרים לבחירת וילון החשכה

וילון החשכה צריך לעמוד בפרמטרים פרקטיים ואסטטיים. העיקריים שבהם הינם:

סוג בד- היכולת ליצור האפלה מלאה מוכתבת קודם כל על ידי סוג הבד הנבחר עבור הוילון, והיותו עבה מספיק כדי למנוע בעת הצורך חדירה של אור.

  • צבע הווילון – בדי וילון בגוונים כהים מסייעים בהחשכת החדר. יחד עם זאת, וילון מבד מספיק עבה יכול להיות גם בגוון בהיר.
  • בטנה- אמצעי נוסף המאפשר לבחור וילונות האפלה עם בדים בהירים, הינו וילון עם בטנה מתאימה.
  • מידות הוילון- גם מידות נכונות של הוילון מסייעות בהחשכת החלל ובמניעת חדירת אור מצדדיו. בנוסף, אורך הוילון משפיע על האווירה המבוקשת בחדר.
  • סוג וסגנון וילון- מושפע רבות ממיקום הוילון והאווירה שמבקשים ליצור. כך למשל, יש הבדל בין וילון שייבחר למשרד, חדר שינה, סלון או חדר תינוקות וילדים.

וילון זברה לכל כל רמות ההצללה

אמנם אנו רוצים וילון שיחשיך לחלוטין את החדר, אך לא אחת גם רוצים שוילון זה יאפשר חדירת אור ברמות שונות. וילונות גלילה זברה יספקו מענה שלם לדרישות אלו. מדובר בפתרונות הצללה מתקדמים המספקים מענה לכל רמת הצללה נדרשת, מאור מלא להחשכה מוחלטת. לקבלת אור מלא ניתן לגלול כלפי מעלה את הוילון ולפתחו לגמרי, ובעת שהוילון מופשל ניתן לווסת את רמת וזווית האור החודרת לחדר, מאור רך ונעים ועד להאפלה מלאה.

סיוע בבחירת וילון החשכה

במידת ואתם מתלבטים אודות תכונות ומאפייני וילונות החשכה נכונים, המתאימים לצרכים שלכם, לרשותכם עומד צוות מיומן של החברה אשר ילווה אתכם לכל אורך הליך הקנייה. בליווי נבחן בין היתר את ייעודו ומיקומו של הוילון, מידות החלונות, רמת שליטה נדרשת בכמות האור, סוג מנגנוני הפעלה, סגנון עיצוב מתאים, ועוד.

הזמנת וילונות החשכה

הזמנת וילונות החשכה מוצעת ישירות דרך האתר המתקדם והמאובטח שלנו. כמו כן לביצוע הזמנות ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת BLINDS-US

בטלפון 072-276-3696 או במייל info@blinds-us.co.il.

 

מעוניינים בשיחת ייעוץ חינם? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תאמינו או לא, אבל טפטים לקיר עושים קאמבק! מעצבי פנים נורא אוהבת לעשות שימוש עם טפטים מעוצבים. למה? כי היום יש עיצובים חדשים וסטייליסטים לבתים. טפטים מעוצבים שיכולים להעניק שיק מיוחד לכל חדר. הם מעניקים מימד שונה של אופי לכל חדר. אז אם אתם מחפשים טפטים לקיר, בידקו את הטפטים המעוצבים שלנו. מגוון טפטים המותאמים לכל חדר וחדר.
וילונות בד הם פיתרון עיצובי טקסטילי פשוט וזול על מנת להשלים את עיצוב החדר או הסלון שלכם. יש לנו מבחר גדול של דוגמאות וסגנונות. אל תוותרו על וילון לחדר, הוא מעשיר ונותן תחושה ביתית וחמימה
[wc_errors]