וילון גלילה

הסלון, כחדר האורחים של ביתכם, צריך להיות דקורטיבי מעל הכל. העיצוב של הסלון מכיל אמירה שמתגבשת מיד אצל כל אורח אשר מביט בו: עיצוב כפרי, עיצוב מודרני, עיצוב אורבני, או עיצוב מותאם אישית. בחירת הווילונות לסלון הבית היא אחת מהבחירות החשובות שתעשו עבור הסלון שלכם, ווילונות טובים ישרו נוחות ויגנו על האורחים מפני השמש. בנוסף, הם ישפיעו מאד על עיצוב הפנים.

לבחור וילון או תריס קבוע?

שאלה זו מכילה, בדרך כלל, שיקולי עלות תועלת, אך היות והסלון הוא שזקוק לפתרון ההצללה, מומלץ מאד לקנות וילון בכל מקרה: בחדר הסלון העיצוב אינו ניתן לפשרות, והוכח שווילונות תורמים תרומה מכרעת לעיצוב יותר מכל תריס: הם צבעוניים, ועשויים משלל בדים המאפשרים רמת עיצוב שלא תוכלו למצוא בתריסים.

וילון כתחליף לתריס

סוגים מסוימים של וילונות עשויים לחסוך לכם בקניית התריס, בשל מילוי פונקציית השליטה בויסות האור על ידי שלבים רוחביים. אם גם אתם ניסיתם וילונות גלילה אחרים בעבר, ונחלתם אכזבה בשל חדירת קרני שמש רבות למרחב הביתי, כנראה שעוד לא ניסיתם וילון גלילה זברה, המאפשר הצללה איכותית ומגניבה במיוחד.

מאפייני וילון זברה

וילון זברה מורכב משני סוגים של שלבים, המסודרים בצורה רוחבית בשני צבעים בהתאמה. כאשר הגלילה מסובבת, אחד מהשלבים הללו מייצר זווית עם השלב השני,  עד כדי היעלמותו ויצירת חשיפה לשמש. סיבוב הפוך יחזיר את השלבים שנעלמו עד כדי החשכת החדר על ידם.

ויסות אור ברמות שונות

וילון גלילה מסוג זברה יכול לסנן את אור השמש בהיקף הנדרש ממנו: ניתן לקבע את שלביו של וילון זה בכל מיני זוויות, על ידי שימוש נכון בגלילה. הקיבוע יוצר שליטה בעוצמת אור השמש המכוון אל ביתכם, והואמסוגל לשמש תחליף למנורת חשמל ביום שמש חם.

עיצוב סט וילונות סלוני

במקרה בו החלון נמצא בסמוך לדלת שקופה שפונה החוצה, מומלץ לאבזר את שני הפתחים עם וילון גלילה תואם. יש לרכוש וילון זברה בגובה ממוצע של 1.60 מ’ עבור החלון, ו- 2.60 מ’ עבור הדלת השקופה. כמו כן, חשוב להקפיד על עיצוב שאינו “מאולץ”, אשר יתרום לשילוב הווילונות עם המראה הקיים של הסלון.

אילו צבעים מומלץ לבחור לוילונות?

כפי שציינו קודם, חשוב להקפיד על ההתאמה לשאר הרכיבים המוצבים בסלונכם. מומלץ לשים לב לפרטים קטנים כמו הצבע של רהיטי מערכת הישיבה הסלונית שלכם, צבע הריצוף והשטיחים, ולנסות לזהות אחידות. במידה ולא ניתן למצוא אחידות, בחרו צבע זהה ככל האפשר לחפצים שנמצאים בקרבת הווילונות.

מחירי וילון גלילה

מחיר וילון גלילה זברה אינו יקר, וניתן לצריכה קלה על ידי סוגים רבים של קונים. חשוב להתייעץ עם מומחים בטרם קנייתו, ואף לפנות למוקד ההזמנות להתעניינות ראשונית.

מעוניינים בשיחת ייעוץ חינם? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תאמינו או לא, אבל טפטים לקיר עושים קאמבק! מעצבי פנים נורא אוהבת לעשות שימוש עם טפטים מעוצבים. למה? כי היום יש עיצובים חדשים וסטייליסטים לבתים. טפטים מעוצבים שיכולים להעניק שיק מיוחד לכל חדר. הם מעניקים מימד שונה של אופי לכל חדר. אז אם אתם מחפשים טפטים לקיר, בידקו את הטפטים המעוצבים שלנו. מגוון טפטים המותאמים לכל חדר וחדר.
וילונות בד הם פיתרון עיצובי טקסטילי פשוט וזול על מנת להשלים את עיצוב החדר או הסלון שלכם. יש לנו מבחר גדול של דוגמאות וסגנונות. אל תוותרו על וילון לחדר, הוא מעשיר ונותן תחושה ביתית וחמימה
[wc_errors]