וילונות יפים

וילונות יפים לעיצוב ביתכם

וילון הוא פריט בעל מגוון רחב של שימושים ומטרות בבית. הוא משפיע באופן מהותי על האווירה והסגנון בהיותו פריט דומיננטי, בעיקר כאשר הוא פרוש במלואו אך למעשה גם בהיותו מקופל. בנוסף, הוילון משרת מטרות חשוב כגון שמירה על הפרטיות שלכם וחציצה בין המרחב הפנימי של הבית ובין החוץ, הוא משפיע רבות ומאפשר לשלוט במידת חדירת האור הטבעי לבית וההצללה שלו, ואף תורם לבידוד תרמי ואקוסטי של הבית כתלות בסוג הבד. על כן, ברור שישנה חשיבות גדולה לבחירה נכונה של וילונות יפים לעיצוב הבית, ובשורות הבאות נביא כמה הסברים בנושא זה.

יש להבין כי קיימים הרבה מאוד סוגי וילונות יפים ומה שמתאים לאחד לא בהכרח מתאים לאחר. כלומר, לכל אחד מאיתנו יש את ההעדפות האסתטיות שלו, את הצרכים המסוימים מבחינה פונקציונאלית ועיצובית, וגם את מסגרת התקציב העומדת לרשותו. אם תעיינו באתר שלנו תראו הרבה מאוד סוגים של וילונות, ביניהם וילונות זברה, גלילת בד, רומאים, ונציאני, פליסה ודואט, סילואט, סקיילייט, וילונות ורטיקאלים, וילונות מודפסים ועוד. אם אתם מחפשים וילונות יפים בוודאי תמצאו לא מעט פריטים מצוינים באתר, אולם מה שיש לחשוב עליו הוא על הקו העיצובי שאתם רוצים ליצור בבית. במילים אחרות, הוילונות שאתם בוחרים צריכים להתאים לגוני הקירות, לרהיטים שעומדים בחלל ואף לגוון הרצפה, ולהשתלב באופן הרמוני עם הסגנון של הבית – בין אם מדובר בעיצוב מודרני, וינטאג’, כפרי, ים תיכוני, יותר יוקרתי או יותר קליל וזורם, וכן הלאה.

כך למשל, כיום בתים רבים מאופיינים בעיצוב מודרני, אשר ניכר בקווים מינימליסטיים וישרים עם מיעוט יחסי של אלמנטים. וילונות יפים עבור עיצוב מודרני יהיו כאלו שיאזנו את המוטיב התעשייתי והקר של סגנון זה, וישלימו אותו תוך הדגשת ההרגשה הביתית. לדוגמא, וילון רומאי או וילון גלילה אחר בצבע בהיר עשוי להוסיף רבות לבית בעיצוב מודרני. דרך אגב, אם כבר דיברנו על וילונות גלילה, נסביר שישנה חשיבות לא רק להיותו של הוילון יפה אלא גם לנוחות הפתיחה והסגירה. אין זה בהכרח הפרמטר הראשון שיש להתחשב בו, אך הוא בהחלט ישפיע על איכות החיים ביומיום. וילונות גלילה כמו הרומאי למשל, מעניקים לחלונות כיסוי מלא, אינם תופסים נפח וגם נפתחים ונסגרים מאוד בקלות. הם מעניקים סגירה הרמטית לתחושת פרטיות שלמה, אך בתוך כך מאפשרים משחקי אור וצל מעניינים.

רוצים ייעוץ לבחירת וילונות יפים?

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם עם המון ידע וניסיון לבחירה של וילונות יפים לביתכם, המעניקים גם מענה פונקציונאלי מושלם. לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ מקצועי בנושא הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון *5227.

 

מעוניינים בשיחת ייעוץ חינם? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תאמינו או לא, אבל טפטים לקיר עושים קאמבק! מעצבי פנים נורא אוהבת לעשות שימוש עם טפטים מעוצבים. למה? כי היום יש עיצובים חדשים וסטייליסטים לבתים. טפטים מעוצבים שיכולים להעניק שיק מיוחד לכל חדר. הם מעניקים מימד שונה של אופי לכל חדר. אז אם אתם מחפשים טפטים לקיר, בידקו את הטפטים המעוצבים שלנו. מגוון טפטים המותאמים לכל חדר וחדר.
וילונות בד הם פיתרון עיצובי טקסטילי פשוט וזול על מנת להשלים את עיצוב החדר או הסלון שלכם. יש לנו מבחר גדול של דוגמאות וסגנונות. אל תוותרו על וילון לחדר, הוא מעשיר ונותן תחושה ביתית וחמימה
[wc_errors]