5 טיפים לעיצוב חלל גדול בבית

כל אדם שקצת מכיר התנהלות תקציבית מקרוב, יודע כי משימת עיצוב הבית, במיוחד כזו הדורשת למלא חלל גדול, היא משימה לא פשוטה מבחינת שמירה על התקציב. כאן תוכלו למצוא טיפים קטנים אך מועילים מאד אשר ישמשו עבורכם מקפצה עיצובית לחלל גדול תוך שימוש בפרטים אלמנטריים. נתחיל מהפרטים הקטנים, שהם אמנם אכן קטנים אך יכולים להוות את השינויים הגדולים באמת בבית, ובזכותם בסופו של דבר, יהיה לכם את העיצוב והאווירה אותם תמיד רציתם.

כל מה שרציתם לדעת על וילון, וילון גלילה ווילונות על נגזרותיהם

דוגמה קלאסית לפרטים קטנים בבית שיכולים להוסיף או לשנות באופן מהותי את האווירה העיצובית הכללית, היא וילונות. תפקידו של הוילון מתחלק לשניים – להוסיף למראה של הבית, ובמידה מסויימת לסייע לשליטה על האור שנכנס. וילון גלילה הוא פתרון קסם מהבחינה הזו מכיוון שזהו וילון בעל מנגנון ויסות אור נוח ביותר, ויחד עם זאת הוא מגיע בעיצובים וסגנונות רבים כך שניתן להתאימו בקלות לפרטים אחרים בבית.

תמונות וחפצי קיר שונים

אין כמו עיצוב הפרטים הקטנים לאחר שכבר הסתיימה משימת איכלוס הרהיטים הגדולים. באמצעות תמונות, ואף צבעים שונים לקירות הבית ניתן ליצור מראה מסוים, בין אם מודרני נקי, בוהמי וכן הלאה. תמונות וחפצי קיר נתלים, הם תוספות מבורכות, במיוחד במקומות בעלי חלל גדול אשר באמצעות התאמה לריהוט ולוילונות יתנו מראה מרשים ויפה.

שטיחים, שטיח קיר, השלמה לוילון ולוילון גלילה

מבין הפריטים הקטנים הנוספים אשר תורמים למראה ולאווירה הכללית אשר מנסים ליצור באמצעות עיצוב הבית, השטיחים יהיו תוספת מבורכת. ניתן להסתכל עליהם כעל עיצוב משלים לסוגי הוילונות שבחרתם כמו וילון גלילה ולתת מראה אחיד בחלל הבית. ישנן אופציות רבות בכל הנוגע לשטיחים – בין אם מדובר בשטיחי קיר בחדרי שינה, שטיחי לינולאום למקלחת או למטבח או שטיחים בסלון – עצם הצבת שטיח יכולה לתרום לעיצוב של חללים גדולים.

עיצוב לצד פונקציונאליות

כדי לעצב חלל גדול בצורה טובה ומועילה בעת ובעונה אחת, ניתן להציב בפינות אסטרטגיות מיני רהיטים נוספים, אשר יהוו תפקיד מסוים באותו מקום. לדוגמה, אם ישנם ילדים קטנים בבית, ניתן ליצור פינה עבורם ובפינה הזו להציב שידה יפה, אשר בה ניתן לאפסן את חפצי הילד בכל פעם שהוא מסיים לשחק. כך אתם מקבלים שידה התורמת ויזואלית לחלל הבית, ומקום לאיחסון משחקים.

חפצי נוי סנטימנטלים

ניתן להוסיף חפצי נוי על פי טעמכם האישי, כלומר למלא את החלל אך לא להאביס אותו יתר על המידה, אלא לקשט רק דרך משהו שאתם באמת אוהבים ושיכול לתרום לעיצוב האישי שלכם. כך למשל, אם אתם חובבי פרחים, ניתן להציב ואזה על שולחן ובו לשים פרחים שיכולים לתרום למראה הבית.

מעוניינים בשיחת ייעוץ חינם? השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תאמינו או לא, אבל טפטים לקיר עושים קאמבק! מעצבי פנים נורא אוהבת לעשות שימוש עם טפטים מעוצבים. למה? כי היום יש עיצובים חדשים וסטייליסטים לבתים. טפטים מעוצבים שיכולים להעניק שיק מיוחד לכל חדר. הם מעניקים מימד שונה של אופי לכל חדר. אז אם אתם מחפשים טפטים לקיר, בידקו את הטפטים המעוצבים שלנו. מגוון טפטים המותאמים לכל חדר וחדר.
וילונות בד הם פיתרון עיצובי טקסטילי פשוט וזול על מנת להשלים את עיצוב החדר או הסלון שלכם. יש לנו מבחר גדול של דוגמאות וסגנונות. אל תוותרו על וילון לחדר, הוא מעשיר ונותן תחושה ביתית וחמימה
[wc_errors]